38% İndirim

Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 1000 cc

195,00 314,88

STOK KODUDLGC-SKU-1001 Kategoriler,

Ürün Adı: Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 1000 cc
Ağırlık: 700 GR

Siyah zeytinlerimiz az tuzludur. Sert iri etlidir. Çekirdekler yapısı küçüktür. Kahveli alacalıdır. Zeytinin tadı biraz ekşi olduğu için buruktur. Zeytinde bulunan E vitamini ve yağ, bağırsakları daha verimli çalıştıracaktır. Ayrıca genç ve sağlıklı görünmenizi sağlayacaktır. Kahvaltıda en çok tüketilen besinlerin başında gelir. Uzun süre tok tutarak, metabolizmayı hızlandırır. Güçlü kas ve kemik yapısı oluşturur. Zeytin, kansızlık problemi ortadan kaldırmaktadır.

Ürünü satın aldıktan sonra haftada 3 gün ambalajı çevirerek içindeki yağ ile zeytinin karışmasını sağlayınız. Ambalajını açsanız da açmasınız da durum değişmez.

Ambalajın içerisinde yeteri kadar yağı kalmadıysa yarım çay bardağı yağ ekleyerek çalkalamalısınız.

Cam kavanozun kapağı açıldıktan siyah zeytinlerin rengi az miktarda siyahlaşmış olacaktır. Bunun sebebi hava ile temas etmesinden kaynaklanır. Bu durum ürünlere zarar vermeyecektir. Siyah zeytinin bozulmaması için, yiyeceğiniz kadarını almalısınız.

Değerlendirmeler

  1. Ferda514

    siyah zeytinler çok lezzetliydi az tuzlu oldukları için tam benim damak zevkime uygun orta etli ve diri yapılarıyla çok lezzetli bir atıştırmalık

Değerlendirme yap