34% İndirim

Siyah Zeytin Az Tuzlu Sert İri Etli Sele Jumbo Lüx 1000 cc Cam Kavanoz

250,00 380,88

STOK KODUDLGC-SKU-1008 Kategoriler,

Ürün Adı: Jumbo Az Tuzlu Zeytin 1000cc

Ağırlık: 700 GR

Siyah zeytinlerimiz, doğal yöntemlerle hazırlanmıştır. Yapımında hiçbir kimyasal madde kullanmıyoruz. İri etlidir. Orta sertliktedir. Az tuzludur. Çekirdek yapısı küçüktür. Siyah zeytinlerimizin lezzet oranı oldukça yüksektir. Gerçek zeytinin tadını almış olursunız. Acı değildir.

Kalp ve damar hastalıklarına karşı korur. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller saçları ve cildi besleyerek gençleştirir. Sindirim sistemine iyi gelir. Mide hastalıklarına karşı koruma sağlar. Ürünlerimizi teneke ambalajlarına özenle yerleştirmekteyiz. Aroması yüksek olan zeytinlerimizi tuzun yanı sıra elma sirkesi ve yağ eklemekteyiz. Siyah zeytinlerimizi güneş görmeyen alanlarda itina ile saklıyoruz.

Siyah zeytinin tadını korumaya önem vermekteyiz. Ürünlerimizi satın aldıktan sonra haftada 3 gün kapağını çevirerek zeytin ile yağın birbirine karışması sağlamalısınız. Bu işlemi 2-3 kere zeytin kabını çalkalayarak yapabilirsiniz. Tenekenin içinde zeytinin yağı kalmadıysa yarım çay bardağına sıv yağ ekleyerek sıkıca kapatmalı ve çalkalamanız gerekmektedir. Siyah zeytini tenekenin içerisinden tüketeceğiniz kadar alın. Ürünün hava almamasına dikkat ediniz.

Siyah zeytinin kapağı açıldıktan sonra hava ile temas edeceğinden rengi az ölçüde siyahlaşmış olacaktır. Siyah zeytinin bozulmaması için, tüketeceğiniz kadarını ambalajın içinden almalısınız.

Jumbo Az Tuzlu Zeytin 1000cc ürünümüzü satın aldıktan sonra sofralarınızda afiyetle yiyebilirsiniz.

Not: Jumbo Az Tuzlu Zeytin 1000 CC Cam Ambalaja sahiptir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Zeytin Az Tuzlu Sert İri Etli Sele Jumbo Lüx 1000 cc Cam Kavanoz” için yorum yapan ilk kişi siz olun