31% İndirim

Siyah Çevirme Zeytin Az Tuzlu İri Etli Sele 2000 cc

400,00 576,72

STOK KODUDLGC-SKU-1017 Kategoriler,

Ürün Adı: Siyah Çevirme Zeytin Az Tuzlu İri Etli Sele 2000 cc

Ağırlık: 1490 GR

 

Dalgıçoğlu siyah zeytinlerimiz mağazamızda sizleri beklemektedir. Ürünlerimizin tamamı organiktir. Bu bizim en önemli özelliklerimizden birisidir. Müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız siyah zeytinleri, teneke ve cam kavanozlarda satışa sunmaktayız. Siyah zeytinleri az ya da orta tuzlu olacak şekilde hazırlanmaktadır.

 

Siyah zeytini satın aldıktan sonra, haftada 3 gün kapağını çevirerek zeytin ile içerisindeki yağın birbiriyle karışması için tenekeyi 2-3 kere çalkalamanız gerekir. Tenekenin içerisinde zeytinin yağı kalmadıysa yarım çay bardağına sıvı yağ ekleyerek kapağını kapatıp tekrar çalkalamaya devam etmelisiniz. Siyah zeytinde bozulma olmaması için, tenekenin içerisinden tüketeceğiniz kadar almalısınız.

Ürünü sıcak ortamlarda kesinlikle bulundurmayın.

 

Siyah zeytin, içerdiği E vitamini ile sinir sistemini koruyarak Alzheimer olma riskini düşürmektedir. Kemik gelişimini destekleyerek Osteoporoz hastalığına karşı koruma sağlar. Antioksidan deposu olduğu için, kalp hastalıkları ve kanser gibi kronik hastalıkların oluşma riskini azaltarak bağışıklık sisteminin korur ve güçlendirir.

İçerisinde bulunan minerallerle cildi yenileyerek erken yaşlanmasını engeller.

 

Ek Bilgi: Bu ürünümüzün acılığı hafiftir. Az tuzludur. Sert ve orta etlidir. Kahverengi doğal rengidir , çekirdeği küçüktür ve zeytin tadı yüksek hissedilir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Çevirme Zeytin Az Tuzlu İri Etli Sele 2000 cc” için yorum yapan ilk kişi siz olun