23% İndirim

Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 10 kg

1.500,00 1.958,64

STOK KODUDLGC-SKU-1006 Kategoriler,

Ürün Adı: KALİBRE (291/320) ORTA BOY DOĞAL RENGİNDE TUZSUZ

Ağırlık: 10KG

 

Siyah zeytinde bulunan vitamin ve mineraller vücuttaki kalsiyum oranını artırarak kemik sağlığını korur. Kansere yakalanma riskini azaltır. Vücuttaki hücreleri yenileyerek insanları sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Siyah zeytinin cilde çok büyük bir faydası vardır. Sağlığınızı düşünüyorsanız mutlaka siyah zeytin tüketmelisiniz.

 

Siyah zeytinin bozulmaması için, paketlerin içerisine yerleştirilir. Hava almayacak şekilde vakumlanır. Böylece siyah zeytin hiçbir şekilde zarara uğramayacaktır. Yukarıdaki genel bilgeye ek; iri boylu, etli sert, küçük çekirdekli, kahveli alacalı buruk zeytin tadındadır, koyu kahverengi görüntüsü vardır.

 

Ek Bilgi: Siyah zeytinlerimiz, bahçelerimizden toplayıp fabrikalarımızda hijyenik ortamlarda hazırlıyoruz. Ürünlerimizde hiçbir kimyasal işlem uygulanmamaktadır. Bu nedenle bizi güvenle tercih edebilir, zeytin ve zeytinyağlarımızı satın alabilirsiniz.

 

Daha önceden vakumladığımız paketler açıldıktan sonra tüm zeytinleri bir cam kavanozun içine ağzı dolacak şekilde yerleştirilmesi gerekir. Ayrıca, yarım çay bardağı sıvı yağ ekleyerek zeytinlerin uzun ömürlü tüketmeniz için çalkalayınız.

Zeytinlerin yağlanması hem sağlık hem de lezzet açısından önemlidir.

Siyah zeytin açıldıktan sonra hava ile temas ettikten sonra bir miktar siyah rengini alacaktır. Bu durum, ürüne hiçbir şekilde zarar vermeyecektir.

 

Not: Siyah zeytinlerimiz kimyasal işleme maruz kalmadan hazırlanır. Yapımında elma sirkesi, yağ ve az ölçüde deniz tuzu kullanılmaktadır. Zeytinlerin oluşması için, belli bir süre bekletilir. Lezzetini koruması için, paket ve cam kavanozlarda hava almayacak şekilde saklanmaktadır. Ayrıca, ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırırken olumsuz bir durum yaşanmaması için, özel kırılmayan strafor ambalajlar kullanmaktayız.

ürünümüzü satın aldıktan sonra tüketmeye başlayabilirsiniz. Afiyet olsun.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 10 kg” için yorum yapan ilk kişi siz olun