37% İndirim

Siyah Çevirme Zeytin Az Tuzlu İri Etli Sele 1000 cc

210,00 332,88

STOK KODUDLGC-SKU-1016 Kategoriler,

Ürün Adı: ETLİ SELE Siyah Zeytin 1000cc

Ağırlık: 875 GR

 

Ürünü satın aldıktan sonra ambalajını açmasanız bile haftada 3 gün ambalajını çevirerek içindeki yağın zeytinin her tarafına değmesini sağlayınız. Zeytinin tadı kendi yağı ile güzeldir. Eğer içinde yağı kalmadıysa yarım çay bardağı içine yağ ekleyerek sıkıca kapatarak aynı işlemi yapmaya devam etmelisiniz. Siyah zeytin açıldıktan sonra hava ile temas edeceğinden az miktarda siyah rengini alacaktır. Bu durum oldukça doğaldır. Tüketeceğiniz kadar siyah zeytini ambalajın içinden alınız. Ürünü serin bir yerde güneş görmeyecek şekilde ağzı kapalı tutunuz.

 

Siyah zeytinin içeriğinde bolca vitamin mineral ve antioksidan bulunmaktadır.

Karaciğeri koruyucu ve kemikleri güçlendirici özelliği vardır. Sodyum ve Fosfor bakımından oldukça zengindir. İçerisinde bulunan A vitamini göz sağlığına iyi gelir. Sağlığınız için siyah zeytin tüketmelisiniz.

 

Siyah zeytinlerimiz kimyasal madde kullanılmadan hazırlanır. Yapımında az miktarda deniz tuzu, yağ ve organik elma sirkesi kullanılır ve oluşumunu tamamlaması için beklemeye alınır. Zeytinlerimiz cam kavanozların ve paketlerin içerisine hava almayacak, güneş görmeyecek şekilde saklanmaktadır. Ayrıca, ürünlerimizi hazırlarken özel strafor ambalajlar kullanarak müşterilerimize gönderiyoruz.

 

Ek Bilgi: Boyu iri ve eti serttir. Ayrıca acı değildir. çekirdeği küçüktür ve kahverengi MOR bir görünümü vardır. Deniz tuzu ile üretilmiştir. Hakiki Etli sele zeytinidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Çevirme Zeytin Az Tuzlu İri Etli Sele 1000 cc” için yorum yapan ilk kişi siz olun