38% İndirim

Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 1 kg Vakum Paket

195,00 314,88

STOK KODUDLGC-SKU-1007 Kategoriler,

Ürün Adı: VAKUM PAKET (NET:1KG) ÖZEL MEGA AZ TUZLU

Ağırlık: 1 KG

 

Siyah zeytinlerimizin ambalajılarını hafta 3 kere zeytin ile yağın birbirine karışması için çalkalamanız gerekiyor. Eğer yağı bittiyse içerisine birazcık sıvı yağ takviyesi yapmalısınız. Siyah zeytin açıldıktan sonra hava ile temas edeceğinden birazcık siyahlaşacaktır. Bu durum zeytinlere zarar vemeyecektir. Zeytinlerin bozulmaması için tüketeceğiniz kadarını ambalajın içinden alarak cam kavanozun içine yerleştirmelisiniz. Siyah zeytinleri serin bir yerde ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz. Zeytinlerin yağlanmasını sağlarsanız uzun süreler tüketirsiniz.

 

Zeytinlerimiz az tuzludur. Eti iri ve serttir. Çekirdekleri küçük ve kolay bir şekilde çıkarılabilir. Buruk bir tadı vardır. Rengi kahveli ve alacalıdır.

 

Siyah zeytinlerimiz organiktir. Kimyasal madde ya da işlem yoktur. Yapımında elma sirkesi, yağ ve deniz tuzu kullanmaktayız. Zeytinlerimizin lezzetli olabilmesi serin bir ortamda bekletiyoruz. Tadının bozulmaması, doğallığını koruması için hava almasını engelleyecek şekilde vakumlayarak ambalajın ağzını kapatıyoruz.

 

VAKUM PAKET (NET:1KG) ÖZEL MEGA AZ TUZLU ürünümüzü mağazamızda bulabilirsiniz. Online olarak satın almak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 1 kg Vakum Paket” için yorum yapan ilk kişi siz olun