28% İndirim

Siyah Zeytin Az Tuzlu Sert İri Etli Sele Jumbo Lüx 2000 cc

1 müşteri değerlendirmesi

500,00 696,72

STOK KODUDLGC-SKU-1009 Kategoriler,

Ürün Adı: 2000 cc AZ TUZLU JUMBO LÜX SIYAH

Ağırlık: 1,450 GR

Siyah zeytinlerimiz iri boylardadır. Acı değildir. Tuzu neredeyse yoktur. Kahverengi çekirdeği vardır. Küçük aynı zamanda çabuk çıkarılabilir. %100 organik olan zeytinlerimizde hiçbir kimyasal madde yoktur. Ayrıca kimyasal işlem de görmemiştir.Damak tadınıza uygun olan onlarca farklı siyah zeytin ürününü en uygun fiyatları ile Dalgıçoğlu Zeytinyağı farkıyla satın alabilirsiniz. Haydi kendinizi bu tattan mahrum etmeyin ve verin siparişlerinizi! Afiyetle kalmanız dileğiyle.

Sindirim sistemini sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. İçerisindeki antioksidanlar sayesinde vücudu mikroplara karşı korur. Siyah zeytin, besleyiciliğinin yanı sıra koruyucu ve yağ asitleri açısından da zengindir. İçerdiği E vitamini ile bilişsel zayıflamayı önler, sinir sistemini korur ve Alzheimer riskini azaltır.

Siyah zeytin,Besin değerleri açısından zengin bir kahvaltı tabağı sağlığınız için ideal bir yiyecektir. Sağlığınız için mutlaka tüketmelisiniz.

Markamız lezzetli olan siyah zeytinleri büyük bir titizlikle hazırlamaktadır. Zeytinlerin tadını korumak bizim en büyük önceliğimizdir. Gerçek bir tat almak istiyorsanız, ürünümüzün kapağını haftada 3 gün çevirerek zeytin ile yağın birbirine karışması sağlamalısınız. Bu işlemi 2-3 kere tekrarlamanız gerekir. Cam kavanozun içinde yeterli ölçüde yağı kalmadıysa yarım çay bardağına sıvı yağ eklemelisiniz.

Siyah zeytini tenekenin içerisinden tüketeceğiniz kadar alın. Ürünleri soğuk yerlerde muhafaza ediniz.

2000 cc AZ TUZLU JUMBO LÜX SIYAH ürünümüzü satın aldıktan sonra sofralarınızda afiyetle yiyebilirsiniz.

Siyah Zeytin Az Tuzlu Sert İri Etli Sele Jumbo Lüx 2000 cc için 1 değerlendirme

  1. Benhur863

    Bu siyah zeytinler gerçekten lezzetli! Tadı harika ve kahvaltılarımızın vazgeçilmezi haline geldi.

Değerlendirme yap