22% İndirim

Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 3000 cc

550,00 703,92

STOK KODUDLGC-SKU-1004 Kategoriler,

Ürün Adı: AZ TUZLU ÖZEL SİYAH ZEYTİN 3000cc

Ağırlık: 2200 GR

 

Ayvalık’taki zeytin ağaçlarından toplanan siyah zeytinler kendi fabrikalarımızda sağlıklı ortamda üretilmektedir. Ayvalık’taki siyah zeytinlerimizin satışını yaparak sofralarda yerimizi almaktayız. Ürünlerimizde hiçbir kimyasal madde ya da işlem yoktur. %100 organik olduğu için bizi güvenle tercih edebilir ve ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

 

Siyah zeytinin uzun ömürlü olması için, dar bir ağzı bulunan cam kavanoz ya da tenekelerde, zeytinlerin hava almayacak şekilde kapalı tutulması gerekir. Ağzı iyi kapatmalı ve hava alması engellenmelidir. Yukarıdaki genel bilgeye ek, orta boy acı olmayan tuzsuz çekirdeği küçük ve kahve rengindedir..

 

Siyah zeytinlerimiz iri etlidir. Küçük çekirdeklidir. Zeytin tadı buruktur. Az tuzludur.

Siyah zeytinin uzun süreler de tüketilmesi için geniş hazneli cam kavanoz hava almayacak şekilde kapalı tutulması gerekir. Ağzı iyi kapatmalı ve hava alması engellemeniz gerekmektedir.

 

Siyah zeytin, doğal bir ağrı kesicidir kemik ve eklem ağrılarını azaltır. İnsan vücuduna gerekli olan vitamin, mineral ve amino asitleri verir.

Ritim bozukluğu ya da diğer sağlık problemlerinin oluşumunu engeller.

 

Not: Siyah zeytinleri yapımında yağı, deniz tuzu ve elma sirkesi kullanmaktayız.

Ambalajın içerisindeki zeytinle yağın birbirine karışması için en az 2 kere cam kavanozu çalkalamalısınız. Zeytinin lezzetli olması açısından önemlidir.

Eğer içerisinde yağ kalmadıysa, az ölçüde sıvı yağ eklemelisiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Siyah Zeytin Az Tuzlu Sele Diri Orta Etli Mega 3000 cc” için yorum yapan ilk kişi siz olun